Skip Navigation LinksRoot > Regály na víno

Le Bloc Cellier

Vaša vínna pivnica vo farbe

Vaša pivnica za okamih

Systém BLOC CELLIER je starostlivo vytvorený pre dosiahnutie maximálnej odolnosti. Je vyrobený z prírodného materiálu odolávajúceho času a navrhnutý tak, aby s ním prirodzene zrel.
Systém BLOC CELLIER kombinuje silu a krásu kameňa s modernými výrobnými metódami. Tie zaručujú dlhodobú kvalitu, spoľahlivosť a charakter výrobku.

HARMÓNIA TVARU Harmony of Shape

Systém BLOC CELLIER je vyvinutý v spolupráci s odborníkmi na víno, ale pritom harmonicky dopĺňa Vašu pivnicu, byt alebo reprezentačné priestory. Navrhnuté tak, aby ste víno mohli skladovať prirodzene na ležato.  Bloky Vám budú jednoducho doručené, pripravené na použitie a nevyžadujú žiadnu montáž. Môžu byť použité samostatne, alebo sa môžu kombinovať a vytvárať tak stenu, vďaka originálnemu západkovému systému. Harmonický var pripomínajúci kóje v prestížnych pivniciach dodá priestoru výnimočný vzhľad, funkčnosť a zabezpečí aby Vaše víno zrelo v optimálnych podmienkach.

NOVÝ SPÔSOB MONTÁŽE New Fitting Method

Vďaka originálnemu spájaciemu systému sa BLOC CELLIER dajú poskladať na akomkoľvek rovnom podklade bez použitia lepidla alebo malty. Pri použití viac ako štyroch blokov uložených na sebe sa pre ich stabilizáciu odporúča jednoduchá fixácia k stene. Pre zaistenie ideálneho prúdenia vzduchu okolo fliaš by medzi systémom BLOC CELLIER a stenou mal byť ponechaný priestor 3 – 5 cm.

4 MODULÁRNE JEDNOTKY  4 Modular Units

Zariaďte si sami pivničné priestory presne podľa Vašich predstáv a potrieb. BLOC CELLIER je stavebnicový systém a ponúka možnosť zostaviť rôzne kombinácie.
Štyri stavebnicové jednotky majú jednotnú šírku aj hĺbku a vzájomne do seba pasujú. Odlišujú sa iba výškou a kapacitou, čo umožňuje vytvorenie originálneho interiéru, v ktorom je možné skladovať a triediť víno podľa vlastného želania.

BLOC CELLIER STANDARD

Bloc Cellier Standard je základný komponent Vašej budúcej pivnice. S kapacitou 19 fliaš typu bordeaux, alebo 16 fliaš burgundského typu, dokáže poňať viac ako kartón vína.  Bloc Cellier Standard je rozdelený na dva priestory, čo prispieva k optimálnemu využitiu Vašej pivnice.

BLOC CELLIER SUPER

Bloc Cellier Super má rovnaký rozmer ako Standard, ale ponúka kapacitu pre uskladnenie väčšieho množstva fliaš.

BLOC CELLIER „2/3“

Bloc Cellier  „2/3“ je určený pre skvelé ročníky vín, ktoré si chcete uchovávať dlhú dobu, a umožňuje archivovať až 12 fliaš burgundského typu. Dvojtretinová výška bloku STANDARD alebo SUPER umožňuje vytváranie mnohých variácií tak, aby bola dosiahnutá čo najkrajšia a najvyužiteľnejšia zostava.

BLOC CELLIER MINI

Bloc Cellier Mini je polovicou bloku STANDARD alebo SUPER, a je navrhnutý tak, aby vypĺňal priestor a umožňoval plné využitie výšky Vašej pivnice alebo miestnosti. Štandardná výška pivnice je 210 cm, na vyplnenie ktorej Vám postačia tri bloky STANDARD a jeden MINI.

Ak by ste mali záujem o nákup alebo informácie ohľadom regálov na víno tak kontaktujte t.č. 0903 728 992 alebo napište email na rpcork@rpcork.sk.